Vrijstaande woning Postweg 29 Kapelle

Postweg 29, 4421 NA Kapelle

156 m² Bouwjaar 1931 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Postweg 29 is een vrijstaande woning in Kapelle, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m², een perceel van 431 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €335.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
431 m²
Inhoud
581 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€530.000 tot €630.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_residential_district, rural, open_position, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Postweg 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Postweg 29

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
172.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
246.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.16 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kapelle

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Kapelle

8925 Inwoners
3625 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3693 Woningvoorraad
€335.000 Gem. woningwaarde Kapelle
76% Koopwoningen
2.290 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Postweg 29

Vergelijkbare woningen in Kapelle

Veelgestelde vragen over Postweg 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Postweg 29?

De prijsindicatie voor Postweg 29 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Kapelle is €335.000. Dat komt neer op circa €2.147 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Postweg 29 zich tot de wijk Kapelle?

Postweg 29 is een vrijstaande woning van 156 m² in de wijk Kapelle. De buurt telt 3.693 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.290 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Postweg 29?

Postweg 29 is een vrijstaande woning in Kapelle, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Postweg 29 vergeleken met de buurt?

Postweg 29 heeft 156 m² woonoppervlakte en 581 m³ inhoud. Het perceel is 431 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Kapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €335.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Postweg 29 en wat betekent dat?

Postweg 29 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-02-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Postweg 29?

Postweg 29 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kapelle?

De wijk Kapelle in Kapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 8.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €335.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kapelle?

Vanuit Postweg 29 in Kapelle bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kapelle?

Zorg en onderwijs in de buurt van Postweg 29: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kapelle?

Recreatie nabij Kapelle: restaurant (0.9 km), cafe (0.7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Postweg 29?

Postweg 29 is verkocht in de periode 2022 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €280.000 tot €330.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Kapelle is €335.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Postweg 29?

Een woningrapport voor Postweg 29 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kapelle. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1931, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen