Tussenwoning Klaproos 36 Kapelle

Klaproos 36, 4421 MB Kapelle

133 m² Bouwjaar 1997 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Klaproos 36 is een tussenwoning in Kapelle, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 176 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €335.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
176 m²
Inhoud
421 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Klaproos 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klaproos 36

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Kapelle

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Kapelle

8925 Inwoners
3625 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3693 Woningvoorraad
€335.000 Gem. woningwaarde Kapelle
76% Koopwoningen
2.290 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Klaproos 36

Vergelijkbare woningen in Kapelle

Veelgestelde vragen over Klaproos 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Klaproos 36?

De prijsindicatie voor Klaproos 36 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Kapelle is €335.000. Dat komt neer op circa €2.519 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klaproos 36 zich tot de wijk Kapelle?

Klaproos 36 is een tussenwoning van 133 m² in de wijk Kapelle. De buurt telt 3.693 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.290 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klaproos 36?

Klaproos 36 is een tussenwoning in Kapelle, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Klaproos 36 vergeleken met de buurt?

Klaproos 36 heeft 133 m² woonoppervlakte en 421 m³ inhoud. Het perceel is 176 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Kapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €335.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klaproos 36 en wat betekent dat?

Klaproos 36 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Klaproos 36?

Klaproos 36 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kapelle?

De wijk Kapelle in Kapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 8.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €335.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kapelle?

Vanuit Klaproos 36 in Kapelle bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kapelle?