Streetview Opalstraat 4 Kapelle

Opalstraat 4, 4421 LL Kapelle

193 m² Bouwjaar 1995 Label C

Opalstraat 4 is een woonhuis in Kapelle, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m² en een perceel van 505 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €335.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
193 m²
Perceeloppervlakte
505 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Opalstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Opalstraat 4

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
132.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
215.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.69 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kapelle

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Kapelle

8925 Inwoners
3625 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3693 Woningvoorraad
€335.000 Gem. woningwaarde Kapelle
76% Koopwoningen
2.290 Inwoners per km²

Locatie van Opalstraat 4

Vergelijkbare woningen in Kapelle

Veelgestelde vragen over Opalstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Opalstraat 4?

De gemiddelde woningwaarde in Kapelle is €335.000. Dat komt neer op circa €1.736 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Opalstraat 4 zich tot de wijk Kapelle?

Opalstraat 4 is een woonhuis van 193 m² in de wijk Kapelle. De buurt telt 3.693 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.290 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Opalstraat 4?

Opalstraat 4 is een woonhuis in Kapelle, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Opalstraat 4 vergeleken met de buurt?

Opalstraat 4 heeft 193 m² woonoppervlakte. Het perceel is 505 m². In Kapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €335.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Opalstraat 4 en wat betekent dat?

Opalstraat 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-03-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.69 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kapelle?

De wijk Kapelle in Kapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 8.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €335.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kapelle?

Vanuit Opalstraat 4 in Kapelle bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kapelle?

Zorg en onderwijs in de buurt van Opalstraat 4: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.1 km.