Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Sterappelstraat 13 Kapelle

Sterappelstraat 13, 4421 LE Kapelle

118 m² Bouwjaar 1993 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Sterappelstraat 13 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Kapelle, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 281 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €335.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
281 m²
Inhoud
475 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Sterappelstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sterappelstraat 13

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (8.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Kapelle

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Kapelle

8925 Inwoners
3625 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3693 Woningvoorraad
€335.000 Gem. woningwaarde Kapelle
76% Koopwoningen
2.290 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sterappelstraat 13

Vergelijkbare woningen in Kapelle

Veelgestelde vragen over Sterappelstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Sterappelstraat 13?

De prijsindicatie voor Sterappelstraat 13 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Kapelle is €335.000. Dat komt neer op circa €2.839 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sterappelstraat 13 zich tot de wijk Kapelle?

Sterappelstraat 13 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 118 m² in de wijk Kapelle. De buurt telt 3.693 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.290 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sterappelstraat 13?

Sterappelstraat 13 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Kapelle, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Sterappelstraat 13 vergeleken met de buurt?

Sterappelstraat 13 heeft 118 m² woonoppervlakte en 475 m³ inhoud. Het perceel is 281 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Kapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €335.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sterappelstraat 13 en wat betekent dat?

Sterappelstraat 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-05-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sterappelstraat 13?

Sterappelstraat 13 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 8 m².

Hoe is de woningmarkt in Kapelle?

De wijk Kapelle in Kapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 8.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €335.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kapelle?

Vanuit Sterappelstraat 13 in Kapelle bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kapelle?

Zorg en onderwijs in de buurt van Sterappelstraat 13: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kapelle?

Recreatie nabij Kapelle: restaurant (0.9 km), cafe (0.7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Sterappelstraat 13?

Sterappelstraat 13 is verkocht in de periode 2022 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €365.000 tot €415.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Kapelle is €335.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Sterappelstraat 13?

Een woningrapport voor Sterappelstraat 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kapelle. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1993, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen