Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Ceresstraat 1 Kapelle

Ceresstraat 1, 4421 AV Kapelle

119 m² Bouwjaar 1961 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Ceresstraat 1 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Kapelle, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 212 m² en 4 kamers. Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
212 m²
Inhoud
401 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Vraagprijs
€ 350.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Ceresstraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ceresstraat 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
174.35 kWh/m²
CO₂-emissie
54.15 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (88.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Kapelle

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,7 km
Dagelijks

Supermarkt

0,7 km
Gezondheid

Huisarts

0,9 km
Vervoer

Treinstation

1,1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,1 km
Gezondheid

Apotheek

0,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5,6 km
Horeca

Restaurant

0,9 km
Horeca

Café

0,7 km
Cultuur

Bibliotheek

1,3 km
Cultuur

Bioscoop

7,3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Kapelle

Ceresstraat 1 ligt in de buurt Kapelle in Kapelle. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 8.890 inwoners en 3.687 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 77% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 371.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,7 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.

8890 Inwoners
3640 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3687 Woningvoorraad
€371.000 Gem. WOZ-waarde Kapelle
77% Koopwoningen
2.280 Inwoners per km²

Locatie van Ceresstraat 1

Officiële bekendmakingen rond Ceresstraat 1

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· andere vergunning · 88 meter

APV vergunning ophalen kerstbomen en lege flessen op zaterdag 3 januari 2026 in Kapelle , Dijkwelsestraat 25, 4421AE Kapelle

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 83 meter

Aanvraag vergunning voor het verbreden van de bestaande uitweg bij de woning, Oude Bosstraat 24 in Kapelle

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Kapelle

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Kapelle. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Ceresstraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Ceresstraat 1?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Kapelle €371.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ceresstraat 1 zich tot de CBS-buurt Kapelle?

Ceresstraat 1 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 119 m² in de CBS-buurt Kapelle. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.687 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.280 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ceresstraat 1?

Ceresstraat 1 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Kapelle, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ceresstraat 1 vergeleken met de buurt?

Ceresstraat 1 heeft 119 m² woonoppervlakte en 401 m³ inhoud. Het perceel is 212 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Kapelle €371.000.

Wat is het energielabel van Ceresstraat 1 en wat betekent dat?

Ceresstraat 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-06-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 54.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ceresstraat 1?

Ceresstraat 1 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 88 m².

Hoe is de woningmarkt in Kapelle?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Kapelle in Kapelle (Zeeland) 8.890 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €371.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Kapelle?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Kapelle in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 1,1 km tot een treinstation, 0,8 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Kapelle?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Kapelle in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 5,6 km tot een ziekenhuis, 0,9 km tot een apotheek, 0,8 km tot een kinderdagverblijf, 1,1 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Kapelle?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Kapelle in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een restaurant, 0,7 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Ceresstraat 1?

Een woningrapport voor Ceresstraat 1 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Kapelle. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1961, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Kapelle presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars