Eengezinswoning, vrijstaande woning Kering 23 Kamperland

Kering 23, 4493 SV Kamperland

94 m² Bouwjaar 1998 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Kering 23 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Kamperland, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 366 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €502.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
366 m²
Inhoud
351 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€415.000 tot €465.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in recreatiepark

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kering 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kering 23

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
133.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
167.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.2%
CO₂-emissie
29.65 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

2.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

18 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

16.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

18.5 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

11.5 km
Cultuur

Bibliotheek

17.1 km
Cultuur

Bioscoop

20.9 km

Buurtinformatie in Kamperland

260 Inwoners
115 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
160 Woningvoorraad
€502.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Kamperland
75% Koopwoningen
9 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kering 23

Vergelijkbare woningen in Kamperland

Veelgestelde vragen over Kering 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Kering 23?

De prijsindicatie voor Kering 23 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Kamperland is €502.000. Dat komt neer op circa €5.340 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kering 23 zich tot de wijk Verspreide huizen Kamperland?

Kering 23 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 94 m² in de wijk Verspreide huizen Kamperland. De buurt telt 160 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kering 23?

Kering 23 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Verspreide huizen Kamperland, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kering 23 vergeleken met de buurt?

Kering 23 heeft 94 m² woonoppervlakte en 351 m³ inhoud. Het perceel is 366 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Verspreide huizen Kamperland ligt de gemiddelde woningwaarde op €502.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kering 23 en wat betekent dat?

Kering 23 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-03-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kering 23?

Kering 23 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Kamperland?

De wijk Verspreide huizen Kamperland in Kamperland (Zeeland) kenmerkt zich door 260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €502.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Kamperland?