Vrijstaande woning Banjaardweg 2 Kamperland

Banjaardweg 2, 4493 NN Kamperland

80 m² Bouwjaar 1997 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Banjaardweg 2 is een vrijstaande woning in Kamperland, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m², een perceel van 783 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €502.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
80 m²
Perceeloppervlakte
783 m²
Inhoud
2240 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€655.000 tot €755.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, sheltered_position, in_green_area

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Banjaardweg 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Banjaardweg 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
132.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
201.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.09 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kamperland

Onderwijs

Basisschool

2.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

18 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

16.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

18.5 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

11.5 km
Cultuur

Bibliotheek

17.1 km
Cultuur

Bioscoop

20.9 km

Buurtinformatie in Kamperland

260 Inwoners
115 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
160 Woningvoorraad
€502.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Kamperland
75% Koopwoningen
9 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Banjaardweg 2

Vergelijkbare woningen in Kamperland

Veelgestelde vragen over Banjaardweg 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Banjaardweg 2?

De prijsindicatie voor Banjaardweg 2 ligt rond €655.000 tot €755.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Kamperland is €502.000. Dat komt neer op circa €6.275 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Banjaardweg 2 zich tot de wijk Verspreide huizen Kamperland?

Banjaardweg 2 is een vrijstaande woning van 80 m² in de wijk Verspreide huizen Kamperland. De buurt telt 160 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Banjaardweg 2?

Banjaardweg 2 is een vrijstaande woning in Verspreide huizen Kamperland, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Banjaardweg 2 vergeleken met de buurt?

Banjaardweg 2 heeft 80 m² woonoppervlakte en 2240 m³ inhoud. Het perceel is 783 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Verspreide huizen Kamperland ligt de gemiddelde woningwaarde op €502.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Banjaardweg 2 en wat betekent dat?

Banjaardweg 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-09-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Banjaardweg 2?

Banjaardweg 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Kamperland?

De wijk Verspreide huizen Kamperland in Kamperland (Zeeland) kenmerkt zich door 260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €502.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Kamperland?

Vanuit Banjaardweg 2 in Verspreide huizen Kamperland bereik je: supermarkt op 2.9 km, basisschool op 2.5 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 18 km, snelwegoprit op 2 km.