Streetview Jacobadijk 15 Kamperland

Jacobadijk 15, 4493 MZ Kamperland

286 m² Bouwjaar 1988 Label D

Jacobadijk 15 is een woonhuis in Kamperland, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 286 m² en een perceel van 4070 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €502.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
286 m²
Perceeloppervlakte
4070 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Jacobadijk 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacobadijk 15

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
165.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
282.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
55.52 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kamperland

Onderwijs

Basisschool

2.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

18 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

16.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

18.5 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

11.5 km
Cultuur

Bibliotheek

17.1 km
Cultuur

Bioscoop

20.9 km

Buurtinformatie in Kamperland

260 Inwoners
115 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
160 Woningvoorraad
€502.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Kamperland
75% Koopwoningen
9 Inwoners per km²

Locatie van Jacobadijk 15

Vergelijkbare woningen in Kamperland

Veelgestelde vragen over Jacobadijk 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacobadijk 15?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Kamperland is €502.000. Dat komt neer op circa €1.755 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacobadijk 15 zich tot de wijk Verspreide huizen Kamperland?

Jacobadijk 15 is een woonhuis van 286 m² in de wijk Verspreide huizen Kamperland. De buurt telt 160 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacobadijk 15?

Jacobadijk 15 is een woonhuis in Verspreide huizen Kamperland, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Jacobadijk 15 vergeleken met de buurt?

Jacobadijk 15 heeft 286 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4070 m². In Verspreide huizen Kamperland ligt de gemiddelde woningwaarde op €502.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacobadijk 15 en wat betekent dat?

Jacobadijk 15 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-09-08. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 55.52 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Kamperland?

De wijk Verspreide huizen Kamperland in Kamperland (Zeeland) kenmerkt zich door 260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €502.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Kamperland?

Vanuit Jacobadijk 15 in Verspreide huizen Kamperland bereik je: supermarkt op 2.9 km, basisschool op 2.5 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 18 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Kamperland?