Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 226 m²
- Perceeloppervlakte
- 929 m²
Knotwilgendreef 24 is een woonhuis in Kamperland, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 226 m² en een perceel van 929 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €280.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Knotwilgendreef 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
18.7 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
17.3 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
18.7 kmRestaurant
0.2 kmCafé
12.2 kmBibliotheek
17.7 kmBioscoop
20.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kamperland is €280.000. Dat komt neer op circa €1.239 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKnotwilgendreef 24 is een woonhuis van 226 m² in de wijk Kamperland. De buurt telt 899 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.622 inwoners per km².
Knotwilgendreef 24 is een woonhuis in Kamperland, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Knotwilgendreef 24 heeft 226 m² woonoppervlakte. Het perceel is 929 m². In Kamperland ligt de gemiddelde woningwaarde op €280.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Knotwilgendreef 24 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-06-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Kamperland in Kamperland (Zeeland) kenmerkt zich door 1.710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €280.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Knotwilgendreef 24 in Kamperland bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 18.7 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Knotwilgendreef 24: ziekenhuis op 18.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 17.3 km.