Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 239 m²
- Perceeloppervlakte
- 1457 m²
Heer Janszdorp 8 is een woonhuis in Kamperland, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 239 m² en een perceel van 1457 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €280.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Heer Janszdorp 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
18.7 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
17.3 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
18.7 kmRestaurant
0.2 kmCafé
12.2 kmBibliotheek
17.7 kmBioscoop
20.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kamperland is €280.000. Dat komt neer op circa €1.172 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHeer Janszdorp 8 is een woonhuis van 239 m² in de wijk Kamperland. De buurt telt 899 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.622 inwoners per km².
Heer Janszdorp 8 is een woonhuis in Kamperland, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Heer Janszdorp 8 heeft 239 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1457 m². In Kamperland ligt de gemiddelde woningwaarde op €280.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Heer Janszdorp 8 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Kamperland in Kamperland (Zeeland) kenmerkt zich door 1.710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €280.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Heer Janszdorp 8 in Kamperland bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 18.7 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Heer Janszdorp 8: ziekenhuis op 18.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 17.3 km.
Recreatie nabij Kamperland: restaurant (0.2 km), cafe (12.2 km).