Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1988
- Woonoppervlakte
- 260 m²
- Perceeloppervlakte
- 3482 m²
- Inhoud
- 1000 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Heer Janszdorp 28 is een woonhuis in Kamperland, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 260 m², een perceel van 3482 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €280.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Heer Janszdorp 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
18.7 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
17.3 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
18.7 kmRestaurant
0.2 kmCafé
12.2 kmBibliotheek
17.7 kmBioscoop
20.9 kmDe prijsindicatie voor Heer Janszdorp 28 ligt rond €600.000 tot €700.000. De gemiddelde woningwaarde in Kamperland is €280.000. Dat komt neer op circa €1.077 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHeer Janszdorp 28 is een woonhuis van 260 m² in de wijk Kamperland. De buurt telt 899 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.622 inwoners per km².
Heer Janszdorp 28 is een woonhuis in Kamperland, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Heer Janszdorp 28 heeft 260 m² woonoppervlakte en 1000 m³ inhoud. Het perceel is 3482 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Kamperland ligt de gemiddelde woningwaarde op €280.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Heer Janszdorp 28 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-09-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Heer Janszdorp 28 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Kamperland in Kamperland (Zeeland) kenmerkt zich door 1.710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €280.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Heer Janszdorp 28 in Kamperland bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 18.7 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Heer Janszdorp 28: ziekenhuis op 18.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 17.3 km.