Streetview Baas Huisweg 9 Kamperland

Baas Huisweg 9, 4493 BV Kamperland

140 m² Bouwjaar 1948 7 kamers Label A

Baas Huisweg 9 is een woonhuis in Kamperland, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 2250 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €502.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
2250 m²
Inhoud
325 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Baas Huisweg 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Baas Huisweg 9

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kamperland

Onderwijs

Basisschool

2.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

18 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

16.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

18.5 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

11.5 km
Cultuur

Bibliotheek

17.1 km
Cultuur

Bioscoop

20.9 km

Buurtinformatie in Kamperland

260 Inwoners
115 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
160 Woningvoorraad
€502.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Kamperland
75% Koopwoningen
9 Inwoners per km²

Locatie van Baas Huisweg 9

Vergelijkbare woningen in Kamperland

Veelgestelde vragen over Baas Huisweg 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Baas Huisweg 9?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Kamperland is €502.000. Dat komt neer op circa €3.586 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Baas Huisweg 9 zich tot de wijk Verspreide huizen Kamperland?

Baas Huisweg 9 is een woonhuis van 140 m² in de wijk Verspreide huizen Kamperland. De buurt telt 160 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Baas Huisweg 9?

Baas Huisweg 9 is een woonhuis in Verspreide huizen Kamperland, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Baas Huisweg 9 vergeleken met de buurt?

Baas Huisweg 9 heeft 140 m² woonoppervlakte en 325 m³ inhoud. Het perceel is 2250 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Verspreide huizen Kamperland ligt de gemiddelde woningwaarde op €502.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Baas Huisweg 9 en wat betekent dat?

Baas Huisweg 9 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Baas Huisweg 9?

Baas Huisweg 9 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Kamperland?

De wijk Verspreide huizen Kamperland in Kamperland (Zeeland) kenmerkt zich door 260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €502.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Kamperland?

Vanuit Baas Huisweg 9 in Verspreide huizen Kamperland bereik je: supermarkt op 2.9 km, basisschool op 2.5 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 18 km, snelwegoprit op 2 km.