Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1960
- Woonoppervlakte
- 576 m²
Veerweg 63 is een appartement in Kamperland, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 576 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €280.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Veerweg 63
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
18.7 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
17.3 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
18.7 kmRestaurant
0.2 kmCafé
12.2 kmBibliotheek
17.7 kmBioscoop
20.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kamperland is €280.000. Dat komt neer op circa €486 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVeerweg 63 is een appartement van 576 m² in de wijk Kamperland. De buurt telt 899 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.622 inwoners per km².
Veerweg 63 is een appartement in Kamperland, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Veerweg 63 heeft 576 m² woonoppervlakte. In Kamperland ligt de gemiddelde woningwaarde op €280.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Veerweg 63 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-03-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 68.57 kg/jaar.
De wijk Kamperland in Kamperland (Zeeland) kenmerkt zich door 1.710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €280.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Veerweg 63 in Kamperland bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 18.7 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Veerweg 63: ziekenhuis op 18.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 17.3 km.
Recreatie nabij Kamperland: restaurant (0.2 km), cafe (12.2 km).