Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1967
- Woonoppervlakte
- 390 m²
- Perceeloppervlakte
- 7440 m²
Mandjeswaardweg 22 is een woonhuis in Kampen, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 390 m² en een perceel van 7440 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €488.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Mandjeswaardweg 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
4.6 kmSupermarkt
5.3 kmHuisarts
6.9 kmTreinstation
7.4 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
4.6 kmMiddelbare school
5.4 kmApotheek
6.9 kmZiekenhuis
8.7 kmRestaurant
5.2 kmCafé
7.7 kmBibliotheek
6.9 kmBioscoop
7.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Mandjeswaard is €488.000. Dat komt neer op circa €1.251 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMandjeswaardweg 22 is een woonhuis van 390 m² in de wijk Mandjeswaard. De buurt telt 26 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13 inwoners per km².
Mandjeswaardweg 22 is een woonhuis in Mandjeswaard, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Mandjeswaardweg 22 heeft 390 m² woonoppervlakte. Het perceel is 7440 m². In Mandjeswaard ligt de gemiddelde woningwaarde op €488.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Mandjeswaard in Kampen (Overijssel) kenmerkt zich door 85 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €488.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.
Vanuit Mandjeswaardweg 22 in Mandjeswaard bereik je: supermarkt op 5.3 km, basisschool op 4.6 km, huisarts op 6.9 km, treinstation op 7.4 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Mandjeswaardweg 22: ziekenhuis op 8.7 km, apotheek op 6.9 km, kinderdagverblijf op 4.6 km, middelbare school op 5.4 km.
Recreatie nabij Mandjeswaard: restaurant (5.2 km), cafe (7.7 km).
Een woningrapport voor Mandjeswaardweg 22 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Mandjeswaard. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1967, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.