Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1957
- Woonoppervlakte
- 32 m²
Kattewaardweg 20 is een appartement in Kampen, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 32 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €419.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kattewaardweg 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.1 kmSupermarkt
5.1 kmHuisarts
5.5 kmTreinstation
5.4 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
3.1 kmMiddelbare school
6.3 kmApotheek
6.2 kmZiekenhuis
6.7 kmRestaurant
4.9 kmCafé
5.6 kmBibliotheek
6.2 kmBioscoop
5.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kampereiland is €419.000. Dat komt neer op circa €13.094 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKattewaardweg 20 is een appartement van 32 m² in de wijk Kampereiland. De buurt telt 147 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16 inwoners per km².
Kattewaardweg 20 is een appartement in Kampereiland, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Kattewaardweg 20 heeft 32 m² woonoppervlakte. In Kampereiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €419.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kattewaardweg 20 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
De wijk Kampereiland in Kampen (Overijssel) kenmerkt zich door 500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €419.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.
Vanuit Kattewaardweg 20 in Kampereiland bereik je: supermarkt op 5.1 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 5.5 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kattewaardweg 20: ziekenhuis op 6.7 km, apotheek op 6.2 km, kinderdagverblijf op 3.1 km, middelbare school op 6.3 km.
Recreatie nabij Kampereiland: restaurant (4.9 km), cafe (5.6 km).
Een woningrapport voor Kattewaardweg 20 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kampereiland. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1957, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.