Streetview Heultjesweg 27 Kampen

Heultjesweg 27, 8267 AH Kampen

360 m² Bouwjaar 1957 Label C

Heultjesweg 27 is een woonhuis in Kampen, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 360 m² en een perceel van 4060 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €419.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
360 m²
Perceeloppervlakte
4060 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Heultjesweg 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heultjesweg 27

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kampen

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

5.1 km
Gezondheid

Huisarts

5.5 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.3 km
Gezondheid

Apotheek

6.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.7 km
Horeca

Restaurant

4.9 km
Horeca

Café

5.6 km
Cultuur

Bibliotheek

6.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Kampen

500 Inwoners
160 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
147 Woningvoorraad
€419.000 Gem. woningwaarde Kampereiland
78% Koopwoningen
16 Inwoners per km²

Locatie van Heultjesweg 27

Vergelijkbare woningen in Kampen

Veelgestelde vragen over Heultjesweg 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Heultjesweg 27?

De gemiddelde woningwaarde in Kampereiland is €419.000. Dat komt neer op circa €1.164 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heultjesweg 27 zich tot de wijk Kampereiland?

Heultjesweg 27 is een woonhuis van 360 m² in de wijk Kampereiland. De buurt telt 147 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heultjesweg 27?

Heultjesweg 27 is een woonhuis in Kampereiland, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Heultjesweg 27 vergeleken met de buurt?

Heultjesweg 27 heeft 360 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4060 m². In Kampereiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €419.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heultjesweg 27 en wat betekent dat?

Heultjesweg 27 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-11-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kampereiland?

De wijk Kampereiland in Kampen (Overijssel) kenmerkt zich door 500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €419.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kampereiland?

Vanuit Heultjesweg 27 in Kampereiland bereik je: supermarkt op 5.1 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 5.5 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kampereiland?

Zorg en onderwijs in de buurt van Heultjesweg 27: ziekenhuis op 6.7 km, apotheek op 6.2 km, kinderdagverblijf op 3.1 km, middelbare school op 6.3 km.