Tussenwoning Kleiput 44 Kampen

Kleiput 44, 8266 LG Kampen

118 m² Bouwjaar 2009 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Kleiput 44 is een tussenwoning in Kampen, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 118 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €447.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
118 m²
Inhoud
417 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€335.000 tot €385.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kleiput 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kleiput 44

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kampen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Kampen

3985 Inwoners
1170 Huishoudens
3.4 Gem. huishoudensgrootte
1178 Woningvoorraad
€447.000 Gem. woningwaarde Het Onderdijks
89% Koopwoningen
1.630 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kleiput 44

Vergelijkbare woningen in Kampen

Veelgestelde vragen over Kleiput 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Kleiput 44?

De prijsindicatie voor Kleiput 44 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Onderdijks is €447.000. Dat komt neer op circa €3.788 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kleiput 44 zich tot de wijk Het Onderdijks?

Kleiput 44 is een tussenwoning van 118 m² in de wijk Het Onderdijks. De buurt telt 1.178 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.630 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kleiput 44?

Kleiput 44 is een tussenwoning in Het Onderdijks, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kleiput 44 vergeleken met de buurt?

Kleiput 44 heeft 118 m² woonoppervlakte en 417 m³ inhoud. Het perceel is 118 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Het Onderdijks ligt de gemiddelde woningwaarde op €447.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kleiput 44 en wat betekent dat?

Kleiput 44 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kleiput 44?

Kleiput 44 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Het Onderdijks?

De wijk Het Onderdijks in Kampen (Overijssel) kenmerkt zich door 3.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €447.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Onderdijks?

Vanuit Kleiput 44 in Het Onderdijks bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1 km.