Eengezinswoning, geschakelde woning Populierenstraat 51 Kampen

Populierenstraat 51, 8266 BK Kampen

120 m² Bouwjaar 1974 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Populierenstraat 51 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Kampen, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 300 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €379.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
300 m²
Inhoud
471 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€330.000 tot €380.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Populierenstraat 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Populierenstraat 51

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
164.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
256.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.27 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en houtkachel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (131.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Kampen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Kampen

1535 Inwoners
630 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
642 Woningvoorraad
€379.000 Gem. woningwaarde Bovenbroek
78% Koopwoningen
3.034 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Populierenstraat 51

Vergelijkbare woningen in Kampen

Veelgestelde vragen over Populierenstraat 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Populierenstraat 51?

De prijsindicatie voor Populierenstraat 51 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Bovenbroek is €379.000. Dat komt neer op circa €3.158 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Populierenstraat 51 zich tot de wijk Bovenbroek?

Populierenstraat 51 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 120 m² in de wijk Bovenbroek. De buurt telt 642 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.034 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Populierenstraat 51?

Populierenstraat 51 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Bovenbroek, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Populierenstraat 51 vergeleken met de buurt?

Populierenstraat 51 heeft 120 m² woonoppervlakte en 471 m³ inhoud. Het perceel is 300 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Bovenbroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €379.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Populierenstraat 51 en wat betekent dat?

Populierenstraat 51 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-01-10. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Populierenstraat 51?

Populierenstraat 51 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 131 m².

Hoe is de woningmarkt in Bovenbroek?

De wijk Bovenbroek in Kampen (Overijssel) kenmerkt zich door 1.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €379.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bovenbroek?

Vanuit Populierenstraat 51 in Bovenbroek bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.