Vrijstaande woning Eikenstraat 9 Kampen

Eikenstraat 9, 8266 AW Kampen

151 m² Bouwjaar 1977 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Eikenstraat 9 is een vrijstaande woning in Kampen, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 561 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €379.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
561 m²
Inhoud
559 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€655.000 tot €755.000
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Eikenstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eikenstraat 9

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
139.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
165.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.9%
CO₂-emissie
29.1 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en houtkachel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Garage
Parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Kampen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Kampen

1535 Inwoners
630 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
642 Woningvoorraad
€379.000 Gem. woningwaarde Bovenbroek
78% Koopwoningen
3.034 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eikenstraat 9

Vergelijkbare woningen in Kampen

Veelgestelde vragen over Eikenstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Eikenstraat 9?

De prijsindicatie voor Eikenstraat 9 ligt rond €655.000 tot €755.000. De gemiddelde woningwaarde in Bovenbroek is €379.000. Dat komt neer op circa €2.510 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eikenstraat 9 zich tot de wijk Bovenbroek?

Eikenstraat 9 is een vrijstaande woning van 151 m² in de wijk Bovenbroek. De buurt telt 642 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.034 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eikenstraat 9?

Eikenstraat 9 is een vrijstaande woning in Bovenbroek, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Eikenstraat 9 vergeleken met de buurt?

Eikenstraat 9 heeft 151 m² woonoppervlakte en 559 m³ inhoud. Het perceel is 561 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Bovenbroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €379.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eikenstraat 9 en wat betekent dat?

Eikenstraat 9 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-11-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eikenstraat 9?

Eikenstraat 9 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Bovenbroek?

De wijk Bovenbroek in Kampen (Overijssel) kenmerkt zich door 1.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €379.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bovenbroek?

Vanuit Eikenstraat 9 in Bovenbroek bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.