Streetview Willem Hendrik Zwartallee 93 Kampen

Willem Hendrik Zwartallee 93, 8265 TZ Kampen

148 m² Bouwjaar 2014 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Willem Hendrik Zwartallee 93 is een woonhuis in Kampen, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 158 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €418.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
158 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Willem Hendrik Zwartallee 93

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem Hendrik Zwartallee 93

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kampen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Kampen

3085 Inwoners
1055 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
1045 Woningvoorraad
€418.000 Gem. woningwaarde De Maten
88% Koopwoningen
4.480 Inwoners per km²

Locatie van Willem Hendrik Zwartallee 93

Vergelijkbare woningen in Kampen

Veelgestelde vragen over Willem Hendrik Zwartallee 93

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem Hendrik Zwartallee 93?

De prijsindicatie voor Willem Hendrik Zwartallee 93 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in De Maten is €418.000. Dat komt neer op circa €2.824 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem Hendrik Zwartallee 93 zich tot de wijk De Maten?

Willem Hendrik Zwartallee 93 is een woonhuis van 148 m² in de wijk De Maten. De buurt telt 1.045 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.480 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem Hendrik Zwartallee 93?

Willem Hendrik Zwartallee 93 is een woonhuis in De Maten, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Willem Hendrik Zwartallee 93 vergeleken met de buurt?

Willem Hendrik Zwartallee 93 heeft 148 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 158 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In De Maten ligt de gemiddelde woningwaarde op €418.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem Hendrik Zwartallee 93 en wat betekent dat?

Willem Hendrik Zwartallee 93 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-12-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem Hendrik Zwartallee 93?

Willem Hendrik Zwartallee 93 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Maten?

De wijk De Maten in Kampen (Overijssel) kenmerkt zich door 3.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €418.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Maten?

Vanuit Willem Hendrik Zwartallee 93 in De Maten bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.