Streetview Motet 10 Kampen

Motet 10, 8265 RJ Kampen

183 m² Bouwjaar 1997 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Motet 10 is een woonhuis in Kampen, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m², een perceel van 269 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €418.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
183 m²
Perceeloppervlakte
269 m²
Inhoud
634 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Motet 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Motet 10

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
98.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
120.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.7%
CO₂-emissie
21.46 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kampen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Kampen

3085 Inwoners
1055 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
1045 Woningvoorraad
€418.000 Gem. woningwaarde De Maten
88% Koopwoningen
4.480 Inwoners per km²

Locatie van Motet 10

Vergelijkbare woningen in Kampen

Veelgestelde vragen over Motet 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Motet 10?

De prijsindicatie voor Motet 10 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in De Maten is €418.000. Dat komt neer op circa €2.284 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Motet 10 zich tot de wijk De Maten?

Motet 10 is een woonhuis van 183 m² in de wijk De Maten. De buurt telt 1.045 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.480 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Motet 10?

Motet 10 is een woonhuis in De Maten, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Motet 10 vergeleken met de buurt?

Motet 10 heeft 183 m² woonoppervlakte en 634 m³ inhoud. Het perceel is 269 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In De Maten ligt de gemiddelde woningwaarde op €418.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Motet 10 en wat betekent dat?

Motet 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-05-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Motet 10?

Motet 10 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Maten?

De wijk De Maten in Kampen (Overijssel) kenmerkt zich door 3.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €418.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Maten?

Vanuit Motet 10 in De Maten bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Maten?