Bovenwoning Boven Nieuwstraat 106 Kampen

Boven Nieuwstraat 106, 8261 HG Kampen

64 m² Bouwjaar 1900 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Boven Nieuwstraat 106 is een bovenwoning in Kampen, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €222.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
64 m²
Inhoud
186 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Boven Nieuwstraat 106

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boven Nieuwstraat 106

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Kampen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Kampen

5210 Inwoners
3110 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
3364 Woningvoorraad
€222.000 Gem. woningwaarde Binnenstad Kampen
43% Koopwoningen
9.192 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boven Nieuwstraat 106

Vergelijkbare woningen in Kampen

Veelgestelde vragen over Boven Nieuwstraat 106

Wat is de geschatte woningwaarde van Boven Nieuwstraat 106?

De prijsindicatie voor Boven Nieuwstraat 106 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad Kampen is €222.000. Dat komt neer op circa €3.469 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boven Nieuwstraat 106 zich tot de wijk Binnenstad Kampen?

Boven Nieuwstraat 106 is een bovenwoning van 64 m² in de wijk Binnenstad Kampen. De buurt telt 3.364 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.192 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boven Nieuwstraat 106?

Boven Nieuwstraat 106 is een bovenwoning in Binnenstad Kampen, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Boven Nieuwstraat 106 vergeleken met de buurt?

Boven Nieuwstraat 106 heeft 64 m² woonoppervlakte en 186 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Binnenstad Kampen ligt de gemiddelde woningwaarde op €222.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boven Nieuwstraat 106 en wat betekent dat?

Boven Nieuwstraat 106 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-03-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boven Nieuwstraat 106?

Boven Nieuwstraat 106 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad Kampen?

De wijk Binnenstad Kampen in Kampen (Overijssel) kenmerkt zich door 5.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €222.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad Kampen?

Vanuit Boven Nieuwstraat 106 in Binnenstad Kampen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.