Benedenwoning Boven Nieuwstraat 34 A Kampen

Boven Nieuwstraat 34 A, 8261 HD Kampen

102 m² Bouwjaar 1995 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Boven Nieuwstraat 34 A is een benedenwoning in Kampen, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €222.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
102 m²
Inhoud
376 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€280.000 tot €330.000
Daktype
Schilddak
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Boven Nieuwstraat 34 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boven Nieuwstraat 34 A

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Kampen

5210 Inwoners
3110 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
3364 Woningvoorraad
€222.000 Gem. woningwaarde Binnenstad Kampen
43% Koopwoningen
9.192 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boven Nieuwstraat 34 A

Vergelijkbare woningen in Kampen

Veelgestelde vragen over Boven Nieuwstraat 34 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Boven Nieuwstraat 34 A?

De prijsindicatie voor Boven Nieuwstraat 34 A ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad Kampen is €222.000. Dat komt neer op circa €2.176 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boven Nieuwstraat 34 A zich tot de wijk Binnenstad Kampen?

Boven Nieuwstraat 34 A is een benedenwoning van 102 m² in de wijk Binnenstad Kampen. De buurt telt 3.364 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.192 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boven Nieuwstraat 34 A?

Boven Nieuwstraat 34 A is een benedenwoning in Binnenstad Kampen, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Boven Nieuwstraat 34 A vergeleken met de buurt?

Boven Nieuwstraat 34 A heeft 102 m² woonoppervlakte en 376 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 51 m² per kamer. In Binnenstad Kampen ligt de gemiddelde woningwaarde op €222.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boven Nieuwstraat 34 A en wat betekent dat?

Boven Nieuwstraat 34 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Boven Nieuwstraat 34 A?

Boven Nieuwstraat 34 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad Kampen?

De wijk Binnenstad Kampen in Kampen (Overijssel) kenmerkt zich door 5.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €222.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad Kampen?

Vanuit Boven Nieuwstraat 34 A in Binnenstad Kampen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.