Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 192 m²
- Perceeloppervlakte
- 444 m²
Burg. Reijerslaan 35 is een woonhuis in Kamerik, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m² en een perceel van 444 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €398.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burg. Reijerslaan 35
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
3.5 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
3.8 kmApotheek
3.6 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
0.3 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kamerik (dorp) is €398.000. Dat komt neer op circa €2.073 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurg. Reijerslaan 35 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Kamerik (dorp). De buurt telt 1.038 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.275 inwoners per km².
Burg. Reijerslaan 35 is een woonhuis in Kamerik (dorp), gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Burg. Reijerslaan 35 heeft 192 m² woonoppervlakte. Het perceel is 444 m². In Kamerik (dorp) ligt de gemiddelde woningwaarde op €398.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kamerik (dorp) in Kamerik (Utrecht) kenmerkt zich door 2.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €398.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Burg. Reijerslaan 35 in Kamerik (dorp) bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burg. Reijerslaan 35: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 3.6 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3.8 km.
Recreatie nabij Kamerik (dorp): restaurant (0.3 km), cafe (1.7 km).
Een woningrapport voor Burg. Reijerslaan 35 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kamerik (dorp). Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2005, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.