Eengezinswoning, hoekwoning Hugo van der Goesstraat 6 Kaatsheuvel

Hugo van der Goesstraat 6, 5171 XM Kaatsheuvel

135 m² Bouwjaar 1972 6 kamers 4 slaapkamers Label A+

Hugo van der Goesstraat 6 is een eengezinswoning, hoekwoning in Kaatsheuvel, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 210 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €297.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
210 m²
Inhoud
477 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hugo van der Goesstraat 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hugo van der Goesstraat 6

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
150.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
77.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
67.2%
CO₂-emissie
15.02 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

13.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

14.3 km

Buurtinformatie in Kaatsheuvel

1130 Inwoners
510 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
509 Woningvoorraad
€297.000 Gem. woningwaarde Pannenhoef (west)
43% Koopwoningen
5.729 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hugo van der Goesstraat 6

Vergelijkbare woningen in Kaatsheuvel

Veelgestelde vragen over Hugo van der Goesstraat 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Hugo van der Goesstraat 6?

De prijsindicatie voor Hugo van der Goesstraat 6 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Pannenhoef (west) is €297.000. Dat komt neer op circa €2.200 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hugo van der Goesstraat 6 zich tot de wijk Pannenhoef (west)?

Hugo van der Goesstraat 6 is een eengezinswoning, hoekwoning van 135 m² in de wijk Pannenhoef (west). De buurt telt 509 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.729 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hugo van der Goesstraat 6?

Hugo van der Goesstraat 6 is een eengezinswoning, hoekwoning in Pannenhoef (west), gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hugo van der Goesstraat 6 vergeleken met de buurt?

Hugo van der Goesstraat 6 heeft 135 m² woonoppervlakte en 477 m³ inhoud. Het perceel is 210 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Pannenhoef (west) ligt de gemiddelde woningwaarde op €297.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hugo van der Goesstraat 6 en wat betekent dat?

Hugo van der Goesstraat 6 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-06-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hugo van der Goesstraat 6?

Hugo van der Goesstraat 6 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Pannenhoef (west)?

De wijk Pannenhoef (west) in Kaatsheuvel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €297.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.