Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 213 m²
- Perceeloppervlakte
- 760 m²
Nieuwe Zandschel 22 is een woonhuis in Kaatsheuvel, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m² en een perceel van 760 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €554.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Zandschel 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
15 kmSnelweg oprit
3.7 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
15.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Zandschel is €554.000. Dat komt neer op circa €2.601 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe Zandschel 22 is een woonhuis van 213 m² in de wijk De Zandschel. De buurt telt 239 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 248 inwoners per km².
Nieuwe Zandschel 22 is een woonhuis in De Zandschel, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Nieuwe Zandschel 22 heeft 213 m² woonoppervlakte. Het perceel is 760 m². In De Zandschel ligt de gemiddelde woningwaarde op €554.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwe Zandschel 22 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
De wijk De Zandschel in Kaatsheuvel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €554.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Nieuwe Zandschel 22 in De Zandschel bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 15 km, snelwegoprit op 3.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwe Zandschel 22: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 2.3 km.
Recreatie nabij De Zandschel: restaurant (0.9 km), cafe (1.3 km).