Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Doctor Schaepmanstraat 30 Kaatsheuvel

Doctor Schaepmanstraat 30, 5171 KH Kaatsheuvel

177 m² Bouwjaar 1955 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Doctor Schaepmanstraat 30 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Kaatsheuvel, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 300 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
300 m²
Inhoud
656 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€580.000 tot €680.000
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Doctor Schaepmanstraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Doctor Schaepmanstraat 30

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
105.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
147.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.6%
CO₂-emissie
26.12 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (130.0 m²)

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

12.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

12.9 km

Buurtinformatie in Kaatsheuvel

680 Inwoners
285 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
289 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde Prinsessenbuurt
65% Koopwoningen
1.579 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Doctor Schaepmanstraat 30

Vergelijkbare woningen in Kaatsheuvel

Veelgestelde vragen over Doctor Schaepmanstraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Doctor Schaepmanstraat 30?

De prijsindicatie voor Doctor Schaepmanstraat 30 ligt rond €580.000 tot €680.000. De gemiddelde woningwaarde in Prinsessenbuurt is €411.000. Dat komt neer op circa €2.322 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Doctor Schaepmanstraat 30 zich tot de wijk Prinsessenbuurt?

Doctor Schaepmanstraat 30 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 177 m² in de wijk Prinsessenbuurt. De buurt telt 289 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.579 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Doctor Schaepmanstraat 30?

Doctor Schaepmanstraat 30 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Prinsessenbuurt, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Doctor Schaepmanstraat 30 vergeleken met de buurt?

Doctor Schaepmanstraat 30 heeft 177 m² woonoppervlakte en 656 m³ inhoud. Het perceel is 300 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Prinsessenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Doctor Schaepmanstraat 30 en wat betekent dat?

Doctor Schaepmanstraat 30 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-01-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Doctor Schaepmanstraat 30?

Doctor Schaepmanstraat 30 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 130 m².

Hoe is de woningmarkt in Prinsessenbuurt?

De wijk Prinsessenbuurt in Kaatsheuvel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Prinsessenbuurt?