Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1968
- Woonoppervlakte
- 216 m²
- Perceeloppervlakte
- 382 m²
Monseigneur Völkerstraat 96 is een woonhuis in Kaatsheuvel, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 216 m² en een perceel van 382 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €317.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Monseigneur Völkerstraat 96
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
12.7 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
13.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rooi Dorp is €317.000. Dat komt neer op circa €1.468 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMonseigneur Völkerstraat 96 is een woonhuis van 216 m² in de wijk Rooi Dorp. De buurt telt 457 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.453 inwoners per km².
Monseigneur Völkerstraat 96 is een woonhuis in Rooi Dorp, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Monseigneur Völkerstraat 96 heeft 216 m² woonoppervlakte. Het perceel is 382 m². In Rooi Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €317.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Rooi Dorp in Kaatsheuvel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €317.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Monseigneur Völkerstraat 96 in Rooi Dorp bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 12.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Monseigneur Völkerstraat 96: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Rooi Dorp: restaurant (0.4 km), cafe (0.3 km).
Een woningrapport voor Monseigneur Völkerstraat 96 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Rooi Dorp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1968, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.