Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning Monseigneur Völkerstraat 37 Kaatsheuvel

Monseigneur Völkerstraat 37, 5171 JM Kaatsheuvel

165 m² Bouwjaar 2018 4 kamers 3 slaapkamers Label A+

Monseigneur Völkerstraat 37 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Kaatsheuvel, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €317.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
165 m²
Inhoud
429 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Monseigneur Völkerstraat 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Monseigneur Völkerstraat 37

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
83.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
89.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.9%
CO₂-emissie
21 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kaatsheuvel

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

12.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

13.4 km

Buurtinformatie in Kaatsheuvel

1015 Inwoners
445 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
457 Woningvoorraad
€317.000 Gem. woningwaarde Rooi Dorp
61% Koopwoningen
4.453 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Monseigneur Völkerstraat 37

Vergelijkbare woningen in Kaatsheuvel

Veelgestelde vragen over Monseigneur Völkerstraat 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Monseigneur Völkerstraat 37?

De prijsindicatie voor Monseigneur Völkerstraat 37 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Rooi Dorp is €317.000. Dat komt neer op circa €1.921 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Monseigneur Völkerstraat 37 zich tot de wijk Rooi Dorp?

Monseigneur Völkerstraat 37 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 165 m² in de wijk Rooi Dorp. De buurt telt 457 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.453 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Monseigneur Völkerstraat 37?

Monseigneur Völkerstraat 37 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Rooi Dorp, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Monseigneur Völkerstraat 37 vergeleken met de buurt?

Monseigneur Völkerstraat 37 heeft 165 m² woonoppervlakte en 429 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Rooi Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €317.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Monseigneur Völkerstraat 37 en wat betekent dat?

Monseigneur Völkerstraat 37 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-08-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Monseigneur Völkerstraat 37?

Monseigneur Völkerstraat 37 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rooi Dorp?

De wijk Rooi Dorp in Kaatsheuvel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €317.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rooi Dorp?