Streetview Monseigneur Zwijsenstraat 4 Kaatsheuvel

Monseigneur Zwijsenstraat 4, 5171 GW Kaatsheuvel

97 m² Bouwjaar 1963

Monseigneur Zwijsenstraat 4 is een woonhuis in Kaatsheuvel, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m² en een perceel van 186 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €317.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
97 m²
Perceeloppervlakte
186 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Monseigneur Zwijsenstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Kaatsheuvel

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

12.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

13.4 km

Buurtinformatie in Kaatsheuvel

1015 Inwoners
445 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
457 Woningvoorraad
€317.000 Gem. woningwaarde Rooi Dorp
61% Koopwoningen
4.453 Inwoners per km²

Locatie van Monseigneur Zwijsenstraat 4

Vergelijkbare woningen in Kaatsheuvel

Veelgestelde vragen over Monseigneur Zwijsenstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Monseigneur Zwijsenstraat 4?

De gemiddelde woningwaarde in Rooi Dorp is €317.000. Dat komt neer op circa €3.268 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Monseigneur Zwijsenstraat 4 zich tot de wijk Rooi Dorp?

Monseigneur Zwijsenstraat 4 is een woonhuis van 97 m² in de wijk Rooi Dorp. De buurt telt 457 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.453 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Monseigneur Zwijsenstraat 4?

Monseigneur Zwijsenstraat 4 is een woonhuis in Rooi Dorp, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Monseigneur Zwijsenstraat 4 vergeleken met de buurt?

Monseigneur Zwijsenstraat 4 heeft 97 m² woonoppervlakte. Het perceel is 186 m². In Rooi Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €317.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Rooi Dorp?

De wijk Rooi Dorp in Kaatsheuvel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €317.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rooi Dorp?

Vanuit Monseigneur Zwijsenstraat 4 in Rooi Dorp bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 12.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rooi Dorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Monseigneur Zwijsenstraat 4: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Rooi Dorp?

Recreatie nabij Rooi Dorp: restaurant (0.4 km), cafe (0.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Monseigneur Zwijsenstraat 4?