Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 405 m²
- Inhoud
- 527 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 4
Koningin Emmastraat 36 is een woonhuis in Kaatsheuvel, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 405 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €317.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koningin Emmastraat 36
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
12.7 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
13.4 kmDe prijsindicatie voor Koningin Emmastraat 36 ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Rooi Dorp is €317.000. Dat komt neer op circa €1.910 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoningin Emmastraat 36 is een woonhuis van 166 m² in de wijk Rooi Dorp. De buurt telt 457 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.453 inwoners per km².
Koningin Emmastraat 36 is een woonhuis in Rooi Dorp, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Koningin Emmastraat 36 heeft 166 m² woonoppervlakte en 527 m³ inhoud. Het perceel is 405 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Rooi Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €317.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Koningin Emmastraat 36 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Koningin Emmastraat 36 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Rooi Dorp in Kaatsheuvel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €317.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Koningin Emmastraat 36 in Rooi Dorp bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 12.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koningin Emmastraat 36: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.