Streetview Boterzwin 4112 Julianadorp

Boterzwin 4112, 1788 WT Julianadorp

160 m² Bouwjaar 1995 Label B

Boterzwin 4112 is een woonhuis in Julianadorp, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m² en een perceel van 272 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €295.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
272 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Boterzwin 4112

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boterzwin 4112

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Julianadorp

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Julianadorp

1140 Inwoners
540 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
543 Woningvoorraad
€295.000 Gem. woningwaarde Boterzwin
67% Koopwoningen
3.876 Inwoners per km²

Locatie van Boterzwin 4112

Vergelijkbare woningen in Julianadorp

Veelgestelde vragen over Boterzwin 4112

Wat is de geschatte woningwaarde van Boterzwin 4112?

De prijsindicatie voor Boterzwin 4112 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Boterzwin is €295.000. Dat komt neer op circa €1.844 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boterzwin 4112 zich tot de wijk Boterzwin?

Boterzwin 4112 is een woonhuis van 160 m² in de wijk Boterzwin. De buurt telt 543 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.876 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boterzwin 4112?

Boterzwin 4112 is een woonhuis in Boterzwin, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Boterzwin 4112 vergeleken met de buurt?

Boterzwin 4112 heeft 160 m² woonoppervlakte. Het perceel is 272 m². In Boterzwin ligt de gemiddelde woningwaarde op €295.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boterzwin 4112 en wat betekent dat?

Boterzwin 4112 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Boterzwin?

De wijk Boterzwin in Julianadorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €295.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boterzwin?

Vanuit Boterzwin 4112 in Boterzwin bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Boterzwin?

Zorg en onderwijs in de buurt van Boterzwin 4112: ziekenhuis op 10 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 2.4 km.