Tussenwoning Doorzwin 1223 Julianadorp

Doorzwin 1223, 1788 KD Julianadorp

104 m² Bouwjaar 1979 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Doorzwin 1223 is een tussenwoning in Julianadorp, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m², een perceel van 174 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €217.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
174 m²
Inhoud
356 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Doorzwin 1223

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Doorzwin 1223

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Julianadorp

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

9 km

Buurtinformatie in Julianadorp

1990 Inwoners
890 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
895 Woningvoorraad
€217.000 Gem. woningwaarde Doorzwin
78% Koopwoningen
5.458 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Doorzwin 1223

Vergelijkbare woningen in Julianadorp

Veelgestelde vragen over Doorzwin 1223

Wat is de geschatte woningwaarde van Doorzwin 1223?

De prijsindicatie voor Doorzwin 1223 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Doorzwin is €217.000. Dat komt neer op circa €2.087 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Doorzwin 1223 zich tot de wijk Doorzwin?

Doorzwin 1223 is een tussenwoning van 104 m² in de wijk Doorzwin. De buurt telt 895 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.458 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Doorzwin 1223?

Doorzwin 1223 is een tussenwoning in Doorzwin, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Doorzwin 1223 vergeleken met de buurt?

Doorzwin 1223 heeft 104 m² woonoppervlakte en 356 m³ inhoud. Het perceel is 174 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Doorzwin ligt de gemiddelde woningwaarde op €217.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Doorzwin 1223 en wat betekent dat?

Doorzwin 1223 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-02-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Doorzwin 1223?

Doorzwin 1223 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Doorzwin?

De wijk Doorzwin in Julianadorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €217.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Doorzwin?

Vanuit Doorzwin 1223 in Doorzwin bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 3 km.