Woningdetails
- Type
- Hoekwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 155 m²
- Inhoud
- 405 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €260.000 tot €310.000
Middelzand 5718 is een hoekwoning in Julianadorp, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 155 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €204.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Middelzand 5718
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
6.4 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
8.7 kmRestaurant
1 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
8.9 kmNIEUW TE KOOP!!! Middelzand 5718 te Julianadorp Woningzoekers in dit segment opgelet!
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Middelzand 5718 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Middelzand is €204.000. Dat komt neer op circa €1.714 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMiddelzand 5718 is een hoekwoning van 119 m² in de wijk Middelzand. De buurt telt 833 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.406 inwoners per km².
Middelzand 5718 is een hoekwoning in Middelzand, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Middelzand 5718 heeft 119 m² woonoppervlakte en 405 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Middelzand ligt de gemiddelde woningwaarde op €204.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Middelzand 5718 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-03-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Middelzand 5718 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 96 m².
De wijk Middelzand in Julianadorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €204.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Middelzand 5718 in Middelzand bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 3.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Middelzand 5718: ziekenhuis op 8.7 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.8 km.