Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1979
- Woonoppervlakte
- 305 m²
- Perceeloppervlakte
- 873 m²
Vogelzand 2404 is een woonhuis in Julianadorp, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 305 m² en een perceel van 873 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vogelzand 2404
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
6.5 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
8.8 kmRestaurant
1 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
9 kmDe prijsindicatie voor Vogelzand 2404 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelzand is €374.000. Dat komt neer op circa €1.226 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVogelzand 2404 is een woonhuis van 305 m² in de wijk Vogelzand. De buurt telt 464 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.084 inwoners per km².
Vogelzand 2404 is een woonhuis in Vogelzand, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Vogelzand 2404 heeft 305 m² woonoppervlakte. Het perceel is 873 m². In Vogelzand ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vogelzand 2404 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
De wijk Vogelzand in Julianadorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Vogelzand 2404 in Vogelzand bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vogelzand 2404: ziekenhuis op 8.8 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.1 km.
Recreatie nabij Vogelzand: restaurant (1 km), cafe (1.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €415.000 tot €465.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Vogelzand is €374.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.