Vrijstaande woning Vogelzand 2307 Julianadorp

Vogelzand 2307, 1788 GE Julianadorp

188 m² Bouwjaar 1977 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Vogelzand 2307 is een vrijstaande woning in Julianadorp, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m², een perceel van 962 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
188 m²
Perceeloppervlakte
962 m²
Inhoud
812 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Vogelzand 2307

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vogelzand 2307

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
152.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
226.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.6 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

9 km

Buurtinformatie in Julianadorp

1075 Inwoners
470 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
464 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde Vogelzand
98% Koopwoningen
3.084 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vogelzand 2307

Vergelijkbare woningen in Julianadorp

Veelgestelde vragen over Vogelzand 2307

Wat is de geschatte woningwaarde van Vogelzand 2307?

De gemiddelde woningwaarde in Vogelzand is €374.000. Dat komt neer op circa €1.989 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vogelzand 2307 zich tot de wijk Vogelzand?

Vogelzand 2307 is een vrijstaande woning van 188 m² in de wijk Vogelzand. De buurt telt 464 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.084 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vogelzand 2307?

Vogelzand 2307 is een vrijstaande woning in Vogelzand, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vogelzand 2307 vergeleken met de buurt?

Vogelzand 2307 heeft 188 m² woonoppervlakte en 812 m³ inhoud. Het perceel is 962 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Vogelzand ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vogelzand 2307 en wat betekent dat?

Vogelzand 2307 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-01-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vogelzand 2307?

Vogelzand 2307 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Vogelzand?

De wijk Vogelzand in Julianadorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelzand?

Vanuit Vogelzand 2307 in Vogelzand bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 3 km.