Streetview Middelzand 3407 Julianadorp

Middelzand 3407, 1788 EN Julianadorp

82 m² Bouwjaar 1997 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Middelzand 3407 is een appartement in Julianadorp, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m², een perceel van 113 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €204.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
82 m²
Perceeloppervlakte
113 m²
Inhoud
275 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Middelzand 3407

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Middelzand 3407

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Julianadorp

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

8.9 km

Buurtinformatie in Julianadorp

1755 Inwoners
840 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
833 Woningvoorraad
€204.000 Gem. woningwaarde Middelzand
69% Koopwoningen
6.406 Inwoners per km²

Locatie van Middelzand 3407

Vergelijkbare woningen in Julianadorp

Veelgestelde vragen over Middelzand 3407

Wat is de geschatte woningwaarde van Middelzand 3407?

De prijsindicatie voor Middelzand 3407 ligt rond €130.000 tot €155.000. De gemiddelde woningwaarde in Middelzand is €204.000. Dat komt neer op circa €2.488 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Middelzand 3407 zich tot de wijk Middelzand?

Middelzand 3407 is een appartement van 82 m² in de wijk Middelzand. De buurt telt 833 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.406 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Middelzand 3407?

Middelzand 3407 is een appartement in Middelzand, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Middelzand 3407 vergeleken met de buurt?

Middelzand 3407 heeft 82 m² woonoppervlakte en 275 m³ inhoud. Het perceel is 113 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Middelzand ligt de gemiddelde woningwaarde op €204.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Middelzand 3407 en wat betekent dat?

Middelzand 3407 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-08-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Middelzand 3407?

Middelzand 3407 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Middelzand?

De wijk Middelzand in Julianadorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €204.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Middelzand?

Vanuit Middelzand 3407 in Middelzand bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 3.2 km.