Hoekwoning Notenhout 4 Julianadorp

Notenhout 4, 1787 RJ Julianadorp

148 m² Bouwjaar 2018 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Notenhout 4 is een hoekwoning in Julianadorp, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 251 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €370.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
251 m²
Inhoud
524 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Notenhout 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Notenhout 4

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (165.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.7 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

9.8 km

Buurtinformatie in Julianadorp

925 Inwoners
195 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
319 Woningvoorraad
€370.000 Gem. woningwaarde Noorderhaven
47% Koopwoningen
1.125 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Notenhout 4

Vergelijkbare woningen in Julianadorp

Veelgestelde vragen over Notenhout 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Notenhout 4?

De prijsindicatie voor Notenhout 4 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Noorderhaven is €370.000. Dat komt neer op circa €2.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Notenhout 4 zich tot de wijk Noorderhaven?

Notenhout 4 is een hoekwoning van 148 m² in de wijk Noorderhaven. De buurt telt 319 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.125 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Notenhout 4?

Notenhout 4 is een hoekwoning in Noorderhaven, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Notenhout 4 vergeleken met de buurt?

Notenhout 4 heeft 148 m² woonoppervlakte en 524 m³ inhoud. Het perceel is 251 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Noorderhaven ligt de gemiddelde woningwaarde op €370.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Notenhout 4 en wat betekent dat?

Notenhout 4 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-02-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Notenhout 4?

Notenhout 4 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 165 m².

Hoe is de woningmarkt in Noorderhaven?

De wijk Noorderhaven in Julianadorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €370.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noorderhaven?

Vanuit Notenhout 4 in Noorderhaven bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 2 km.