Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 65 m²
- Inhoud
- 175 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Residence Juliana 20 is een appartement in Julianadorp, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €436.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Residence Juliana 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.5 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
2.6 kmTreinstation
6.8 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
2 kmMiddelbare school
3.5 kmApotheek
2.6 kmZiekenhuis
7.5 kmRestaurant
1 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
7.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Zandloper is €436.000. Dat komt neer op circa €6.708 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenResidence Juliana 20 is een appartement van 65 m² in de wijk De Zandloper. De buurt telt 73 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 48 inwoners per km².
Residence Juliana 20 is een appartement in De Zandloper, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Residence Juliana 20 heeft 65 m² woonoppervlakte en 175 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In De Zandloper ligt de gemiddelde woningwaarde op €436.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Residence Juliana 20 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Residence Juliana 20 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk De Zandloper in Julianadorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €436.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Residence Juliana 20 in De Zandloper bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2.5 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 6.8 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Residence Juliana 20: ziekenhuis op 7.5 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 3.5 km.