Eindwoning Prins Clauslaan 16 Julianadorp

Prins Clauslaan 16, 1787 DG Julianadorp

130 m² Bouwjaar 2020 5 kamers 3 slaapkamers Label A+

Prins Clauslaan 16 is een eindwoning in Julianadorp, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 145 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €318.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Inhoud
521 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Prins Clauslaan 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Clauslaan 16

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
82.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
98.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.8%
CO₂-emissie
16.74 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Julianadorp

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

8.5 km

Buurtinformatie in Julianadorp

1670 Inwoners
670 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
699 Woningvoorraad
€318.000 Gem. woningwaarde Julianadorp-Oost
71% Koopwoningen
2.853 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prins Clauslaan 16

Vergelijkbare woningen in Julianadorp

Veelgestelde vragen over Prins Clauslaan 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Clauslaan 16?

De prijsindicatie voor Prins Clauslaan 16 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Julianadorp-Oost is €318.000. Dat komt neer op circa €2.446 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Clauslaan 16 zich tot de wijk Julianadorp-Oost?

Prins Clauslaan 16 is een eindwoning van 130 m² in de wijk Julianadorp-Oost. De buurt telt 699 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.853 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Clauslaan 16?

Prins Clauslaan 16 is een eindwoning in Julianadorp-Oost, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Prins Clauslaan 16 vergeleken met de buurt?

Prins Clauslaan 16 heeft 130 m² woonoppervlakte en 521 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Julianadorp-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €318.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Clauslaan 16 en wat betekent dat?

Prins Clauslaan 16 heeft energielabel A+. Geldig tot 2031-10-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prins Clauslaan 16?

Prins Clauslaan 16 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Julianadorp-Oost?

De wijk Julianadorp-Oost in Julianadorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €318.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Julianadorp-Oost?

Vanuit Prins Clauslaan 16 in Julianadorp-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 2.1 km.