Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1951
- Woonoppervlakte
- 195 m²
- Perceeloppervlakte
- 504 m²
Langevliet 129 is een woonhuis in Julianadorp, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m² en een perceel van 504 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €370.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Langevliet 129
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
2.3 kmTreinstation
5.4 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
9.7 kmRestaurant
1.4 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
3.1 kmBioscoop
9.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Noorderhaven is €370.000. Dat komt neer op circa €1.897 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLangevliet 129 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Noorderhaven. De buurt telt 319 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.125 inwoners per km².
Langevliet 129 is een woonhuis in Noorderhaven, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Langevliet 129 heeft 195 m² woonoppervlakte. Het perceel is 504 m². In Noorderhaven ligt de gemiddelde woningwaarde op €370.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Langevliet 129 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.64 kg/jaar.
De wijk Noorderhaven in Julianadorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €370.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Langevliet 129 in Noorderhaven bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Langevliet 129: ziekenhuis op 9.7 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 2.1 km.
Recreatie nabij Noorderhaven: restaurant (1.4 km), cafe (2.2 km).