Eengezinswoning, vrijstaande woning Akkerbouwstraat 34 Julianadorp

Akkerbouwstraat 34, 1787 AR Julianadorp

186 m² Bouwjaar 2024 5 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Akkerbouwstraat 34 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Julianadorp, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m², een perceel van 403 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €318.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
186 m²
Perceeloppervlakte
403 m²
Inhoud
851 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€650.000 tot €750.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2029
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Akkerbouwstraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Akkerbouwstraat 34

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
87.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
25.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
75.7%
CO₂-emissie
5.87 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (194.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

8.5 km

Buurtinformatie in Julianadorp

1670 Inwoners
670 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
699 Woningvoorraad
€318.000 Gem. woningwaarde Julianadorp-Oost
71% Koopwoningen
2.853 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Akkerbouwstraat 34

Vergelijkbare woningen in Julianadorp

Veelgestelde vragen over Akkerbouwstraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Akkerbouwstraat 34?

De prijsindicatie voor Akkerbouwstraat 34 ligt rond €650.000 tot €750.000. De gemiddelde woningwaarde in Julianadorp-Oost is €318.000. Dat komt neer op circa €1.710 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Akkerbouwstraat 34 zich tot de wijk Julianadorp-Oost?

Akkerbouwstraat 34 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 186 m² in de wijk Julianadorp-Oost. De buurt telt 699 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.853 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Akkerbouwstraat 34?

Akkerbouwstraat 34 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Julianadorp-Oost, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Akkerbouwstraat 34 vergeleken met de buurt?

Akkerbouwstraat 34 heeft 186 m² woonoppervlakte en 851 m³ inhoud. Het perceel is 403 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Julianadorp-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €318.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Akkerbouwstraat 34 en wat betekent dat?

Akkerbouwstraat 34 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-09-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Akkerbouwstraat 34?

Akkerbouwstraat 34 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 194 m².

Hoe is de woningmarkt in Julianadorp-Oost?

De wijk Julianadorp-Oost in Julianadorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €318.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Julianadorp-Oost?