Vrijstaande woning Jogchem Alberdaweg 9 Jubbega

Jogchem Alberdaweg 9, 8411 WD Jubbega

167 m² Bouwjaar 1950 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Jogchem Alberdaweg 9 is een vrijstaande woning in Jubbega, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m², een perceel van 1285 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €313.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
167 m²
Perceeloppervlakte
1285 m²
Inhoud
629 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Jogchem Alberdaweg 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jogchem Alberdaweg 9

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Jubbega

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

16 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

5.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

14.4 km

Buurtinformatie in Jubbega

3265 Inwoners
1400 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1433 Woningvoorraad
€313.000 Gem. woningwaarde Jubbega
70% Koopwoningen
192 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jogchem Alberdaweg 9

Vergelijkbare woningen in Jubbega

Veelgestelde vragen over Jogchem Alberdaweg 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Jogchem Alberdaweg 9?

De prijsindicatie voor Jogchem Alberdaweg 9 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Jubbega is €313.000. Dat komt neer op circa €1.874 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jogchem Alberdaweg 9 zich tot de wijk Jubbega?

Jogchem Alberdaweg 9 is een vrijstaande woning van 167 m² in de wijk Jubbega. De buurt telt 1.433 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 192 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jogchem Alberdaweg 9?

Jogchem Alberdaweg 9 is een vrijstaande woning in Jubbega, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jogchem Alberdaweg 9 vergeleken met de buurt?

Jogchem Alberdaweg 9 heeft 167 m² woonoppervlakte en 629 m³ inhoud. Het perceel is 1285 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Jubbega ligt de gemiddelde woningwaarde op €313.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jogchem Alberdaweg 9 en wat betekent dat?

Jogchem Alberdaweg 9 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-02-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jogchem Alberdaweg 9?

Jogchem Alberdaweg 9 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Jubbega?

De wijk Jubbega in Jubbega (Friesland) kenmerkt zich door 3.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €313.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Jubbega?

Vanuit Jogchem Alberdaweg 9 in Jubbega bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 16 km, snelwegoprit op 1.7 km.