Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 343 m²
Woudfennen 12 is een woonhuis in Joure, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 343 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €486.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Woudfennen 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
2.3 kmTreinstation
11 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
2.3 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
1.7 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
11.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Joure, Woudfennen is €486.000. Dat komt neer op circa €1.417 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWoudfennen 12 is een woonhuis van 343 m² in de wijk Joure, Woudfennen. De buurt telt 34 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 31 inwoners per km².
Woudfennen 12 is een woonhuis in Joure, Woudfennen, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Woudfennen 12 heeft 343 m² woonoppervlakte. In Joure, Woudfennen ligt de gemiddelde woningwaarde op €486.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Joure, Woudfennen in Joure (Friesland) kenmerkt zich door 90 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €486.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Woudfennen 12 in Joure, Woudfennen bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 11 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Woudfennen 12: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Joure, Woudfennen: restaurant (1.7 km), cafe (1.8 km).
Een woningrapport voor Woudfennen 12 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Joure, Woudfennen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1955, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.