Streetview De Swan 20 Joure

De Swan 20, 8502 DK Joure

235 m² Bouwjaar 2019 Label A+++

De Swan 20 is een woonhuis in Joure, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 235 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €421.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
235 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor De Swan 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Swan 20

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
94.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
24.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
84%
CO₂-emissie
5.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Joure

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

9.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Joure

980 Inwoners
325 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
327 Woningvoorraad
€421.000 Gem. woningwaarde Joure, Wyldehoarne
93% Koopwoningen
2.086 Inwoners per km²

Locatie van De Swan 20

Vergelijkbare woningen in Joure

Veelgestelde vragen over De Swan 20

Wat is de geschatte woningwaarde van De Swan 20?

De gemiddelde woningwaarde in Joure, Wyldehoarne is €421.000. Dat komt neer op circa €1.791 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Swan 20 zich tot de wijk Joure, Wyldehoarne?

De Swan 20 is een woonhuis van 235 m² in de wijk Joure, Wyldehoarne. De buurt telt 327 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.086 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Swan 20?

De Swan 20 is een woonhuis in Joure, Wyldehoarne, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is De Swan 20 vergeleken met de buurt?

De Swan 20 heeft 235 m² woonoppervlakte. In Joure, Wyldehoarne ligt de gemiddelde woningwaarde op €421.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Swan 20 en wat betekent dat?

De Swan 20 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-06-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5.67 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Joure, Wyldehoarne?

De wijk Joure, Wyldehoarne in Joure (Friesland) kenmerkt zich door 980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €421.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Joure, Wyldehoarne?

Vanuit De Swan 20 in Joure, Wyldehoarne bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 9.1 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Joure, Wyldehoarne?

Zorg en onderwijs in de buurt van De Swan 20: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 3.9 km.