Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 232 m²
- Perceeloppervlakte
- 603 m²
- Inhoud
- 730 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
It Hiem 16 is een woonhuis in Joure, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 232 m², een perceel van 603 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €421.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor It Hiem 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
2.2 kmTreinstation
9.1 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
1.8 kmMiddelbare school
3.9 kmApotheek
2.2 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
1.7 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
10.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Joure, Wyldehoarne is €421.000. Dat komt neer op circa €1.815 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenIt Hiem 16 is een woonhuis van 232 m² in de wijk Joure, Wyldehoarne. De buurt telt 327 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.086 inwoners per km².
It Hiem 16 is een woonhuis in Joure, Wyldehoarne, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
It Hiem 16 heeft 232 m² woonoppervlakte en 730 m³ inhoud. Het perceel is 603 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Joure, Wyldehoarne ligt de gemiddelde woningwaarde op €421.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
It Hiem 16 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
It Hiem 16 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Joure, Wyldehoarne in Joure (Friesland) kenmerkt zich door 980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €421.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit It Hiem 16 in Joure, Wyldehoarne bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 9.1 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van It Hiem 16: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 3.9 km.