Streetview Oudemansdijk 6 IJzendijke

Oudemansdijk 6, 4515 RM IJzendijke

182 m² Bouwjaar 1979 5 kamers Label B

Oudemansdijk 6 is een woonhuis in IJzendijke, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m², een perceel van 9045 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €402.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
9045 m²
Inhoud
545 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Oudemansdijk 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oudemansdijk 6

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
154.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
186.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
23.3%
CO₂-emissie
32.44 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in IJzendijke

Onderwijs

Basisschool

3.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.4 km
Gezondheid

Huisarts

3.5 km
Vervoer

Treinstation

39 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.2 km
Gezondheid

Apotheek

6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.4 km
Horeca

Restaurant

3 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

17.4 km

Buurtinformatie in IJzendijke

600 Inwoners
250 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
281 Woningvoorraad
€402.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen IJzendijke
91% Koopwoningen
13 Inwoners per km²

Locatie van Oudemansdijk 6

Vergelijkbare woningen in IJzendijke

Veelgestelde vragen over Oudemansdijk 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Oudemansdijk 6?

De prijsindicatie voor Oudemansdijk 6 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen IJzendijke is €402.000. Dat komt neer op circa €2.209 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oudemansdijk 6 zich tot de wijk Verspreide huizen IJzendijke?

Oudemansdijk 6 is een woonhuis van 182 m² in de wijk Verspreide huizen IJzendijke. De buurt telt 281 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oudemansdijk 6?

Oudemansdijk 6 is een woonhuis in Verspreide huizen IJzendijke, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Oudemansdijk 6 vergeleken met de buurt?

Oudemansdijk 6 heeft 182 m² woonoppervlakte en 545 m³ inhoud. Het perceel is 9045 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Verspreide huizen IJzendijke ligt de gemiddelde woningwaarde op €402.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oudemansdijk 6 en wat betekent dat?

Oudemansdijk 6 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oudemansdijk 6?

Oudemansdijk 6 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen IJzendijke?

De wijk Verspreide huizen IJzendijke in IJzendijke (Zeeland) kenmerkt zich door 600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €402.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen IJzendijke?

Vanuit Oudemansdijk 6 in Verspreide huizen IJzendijke bereik je: supermarkt op 3.4 km, basisschool op 3.4 km, huisarts op 3.5 km, treinstation op 39 km, snelwegoprit op 2.5 km.