Halfvrijstaande woning Tivoli 25 IJzendijke

Tivoli 25, 4515 CM IJzendijke

156 m² Bouwjaar 1918 7 kamers 5 slaapkamers Label G

Tivoli 25 is een halfvrijstaande woning in IJzendijke, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m², een perceel van 256 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1918
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
256 m²
Inhoud
495 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2024
Ligging
on_quiet_road

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Tivoli 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tivoli 25

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
289.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
409.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
75.57 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in IJzendijke

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

39.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.1 km
Gezondheid

Apotheek

6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

18.1 km

Buurtinformatie in IJzendijke

1870 Inwoners
870 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
987 Woningvoorraad
€260.000 Gem. woningwaarde IJzendijke
74% Koopwoningen
2.329 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tivoli 25

Vergelijkbare woningen in IJzendijke

Veelgestelde vragen over Tivoli 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Tivoli 25?

De prijsindicatie voor Tivoli 25 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in IJzendijke is €260.000. Dat komt neer op circa €1.667 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tivoli 25 zich tot de wijk IJzendijke?

Tivoli 25 is een halfvrijstaande woning van 156 m² in de wijk IJzendijke. De buurt telt 987 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.329 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tivoli 25?

Tivoli 25 is een halfvrijstaande woning in IJzendijke, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Tivoli 25 vergeleken met de buurt?

Tivoli 25 heeft 156 m² woonoppervlakte en 495 m³ inhoud. Het perceel is 256 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In IJzendijke ligt de gemiddelde woningwaarde op €260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tivoli 25 en wat betekent dat?

Tivoli 25 heeft energielabel G. Geldig tot 2033-06-22. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 75.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tivoli 25?

Tivoli 25 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in IJzendijke?

De wijk IJzendijke in IJzendijke (Zeeland) kenmerkt zich door 1.870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €260.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij IJzendijke?

Vanuit Tivoli 25 in IJzendijke bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 39.2 km, snelwegoprit op 0.8 km.