Streetview Papenmuts 37 IJzendijke

Papenmuts 37, 4515 AZ IJzendijke

229 m² Bouwjaar 2015 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Papenmuts 37 is een woonhuis in IJzendijke, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 229 m², een perceel van 990 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
229 m²
Perceeloppervlakte
990 m²
Inhoud
907 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Papenmuts 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Papenmuts 37

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in IJzendijke

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

39.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.1 km
Gezondheid

Apotheek

6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

18.1 km

Buurtinformatie in IJzendijke

1870 Inwoners
870 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
987 Woningvoorraad
€260.000 Gem. woningwaarde IJzendijke
74% Koopwoningen
2.329 Inwoners per km²

Locatie van Papenmuts 37

Vergelijkbare woningen in IJzendijke

Veelgestelde vragen over Papenmuts 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Papenmuts 37?

De gemiddelde woningwaarde in IJzendijke is €260.000. Dat komt neer op circa €1.135 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Papenmuts 37 zich tot de wijk IJzendijke?

Papenmuts 37 is een woonhuis van 229 m² in de wijk IJzendijke. De buurt telt 987 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.329 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Papenmuts 37?

Papenmuts 37 is een woonhuis in IJzendijke, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Papenmuts 37 vergeleken met de buurt?

Papenmuts 37 heeft 229 m² woonoppervlakte en 907 m³ inhoud. Het perceel is 990 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In IJzendijke ligt de gemiddelde woningwaarde op €260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Papenmuts 37 en wat betekent dat?

Papenmuts 37 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Papenmuts 37?

Papenmuts 37 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in IJzendijke?

De wijk IJzendijke in IJzendijke (Zeeland) kenmerkt zich door 1.870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €260.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij IJzendijke?

Vanuit Papenmuts 37 in IJzendijke bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 39.2 km, snelwegoprit op 0.8 km.