Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1949
- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- 105 m²
Koningin Wilhelminakade 157 is een woonhuis in IJmuiden, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m² en een perceel van 105 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koningin Wilhelminakade 157
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
5.4 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
5.1 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
6.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oud-IJmuiden is €261.000. Dat komt neer op circa €1.582 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoningin Wilhelminakade 157 is een woonhuis van 165 m² in de wijk Oud-IJmuiden. De buurt telt 1.572 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.540 inwoners per km².
Koningin Wilhelminakade 157 is een woonhuis in Oud-IJmuiden, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Koningin Wilhelminakade 157 heeft 165 m² woonoppervlakte. Het perceel is 105 m². In Oud-IJmuiden ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Koningin Wilhelminakade 157 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Oud-IJmuiden in IJmuiden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Koningin Wilhelminakade 157 in Oud-IJmuiden bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koningin Wilhelminakade 157: ziekenhuis op 5.1 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.8 km.